Gaara my lover

Novinky: ERROR!!! Čtěte VŠICHNI...!!!!!!

Gaara příběhy

Příběh 23.

Nic netrvá věčně...
Další den ráno se Watanabe probudila jako prvni. Zadívala se Gaarovi do tváře. Najednou měla strašlivé nutkání ho políbit,ale nechtěla ho budit. proto se raději zvedla. Měla ještě nějakou práci než vyrazí.
Seděla nad ohněm a kontrolovala sílu varu v malém kotlíku. Vlasy měla rozpuštěné a proto vypadala jak hastroš. Pára jí pocuchala vlasy. Unaveně si setřela pot z čela. Najednou se před ní objevil Takumi s Gaarou. Takumi se k ní sklonil a políbil ji na tvář. Gaara udělal totéž. Watanabe se na ně usmála. ,,Co to děláš?" Věnoval jí Gaara svá první slova. Ani nestačila odpovědět, když za ní odpověděl její bratr. ,,To je Prišovec. Používá se při těhotenství, menstruaci a popřípadě střevních potížích." Řekl pyšně Takumi, jako by to předčítal z knížky. Jeho sestra mu věnovala obdivný pohled. ,,No to zírám bráško. Bylinky ti nikdy nešli." Už se chystal nasadit samolibý výraz, když se do toho vložil Gaara. ,,Napsal si tahák na ruku!" Uchichtl se. Takumi si přiložil ruku ke koutku úst, takže byl vidět drobounká slova napsaná na jeho ruce. ,,Je sjetej!" Zašeptal směrem k Watanabe. V návalu smíchu ale dostal herdu do zad. ,,Auu!" Zavyl a už radši nic neříkal. Watanabe se rozesmála o to víc.
Den za dnem si užívali víc a víc zábavy. A dívčino bříško den za dnem rozstlo. A to nebylo jediné, co se na ní měnilo. Její vlasy, už tak dost husté. ještě ví c zhoustly a sitě modrá barva nabylo tmavého odstínu. Od té chvíle co Gaara zjistil, že je těhotná se k ní choval jak k porcelánové panence. Jakoby si myslel, že při sebemenším neopatrným a nejemným pohybem, by se mohla rozpadnou. A i když na sebe musela dávat víc a víc pozor, stále se usmívala. Nepamatovala, kdy byla naposeldytakhle šťastná. Ale jak se řiká, nic netrvá věčně.
Žádné komentáře
 
Sins....I forgive you...But...Now you´re done it again...