Gaara my lover

Novinky: ERROR!!! Čtěte VŠICHNI...!!!!!!

Gaara příběhy

Příběh 26.

Ai...

 V krbu tiše praskal oheň. Stará Paní si hověla v křesle u krbu. Byla v polospánku, když někdo zabušil na dveře. Pomalu se zvedla a než došla ke dveřím, bušení se ozvalo ještě třikrát.

,,No jo“ No jo…“ Řekla si pro sebe. Otevřela dveře. Když spatřila mladou sotva šestnáctiletou dávku, těhotnou. Spráskal ruce.

,,Tak mladá.“ Zabědovala když je pouštěla dovnitř. Chlapec, který ji doprovázel po ní šlehl pohledem. Pozanala ho.

,,Gaara.“ Proklouzlo jí tiše přes rty.

 

Ticho prořízl pronikavý křik. Gaara sebou polekaně škubl a probudil se.

„Watanabe!“ Vykřikl. Do pokoje vběhla stará paní a za ní pár dalších. Odstrčili chlapce stranou a už si ho nevšímali. Až na jednu.

,,Počkej venku, chlapče.“ Řekla. Vystrčila ho z pokoje a zabouchla dveře. Zůstal ohromeně stát. Pořád mu nějak ne a ne dojít, že Wan rodí.

Při jejím křiku měl spíš pocit, že umírá. Najednou cítil bezmeznou bezmocnost. Watanabe si nejspíš prožívá peklo a on jí nemůže pomoct.

Čekal. Každá minuta mu připadala delší než hodina. Při každém jejím bolestném výkřiku, se jen bezmocně chytil za hlavu. Přál si, aby už to skončilo.

 

Konečně křik utichl a otevřely se dveře. Gaara ztuhl. Počkal až všichni ty babky odejdou. Nesměle vešel do pokoje. Zdálo se, že Watanabe už ho čeká. Oči se jí klížily, ale snažila se udržet. Podíval se na ní a ona jen němě kývla. Pak usnula.

 

Nečekal, že to bude holka, ale Wan byla šťastná. Pořád se usmívala. No, musel trochu pousmát nad tím jménem. Ai.

,,Ai? Ježiši! Kdes to vzala?“ Zasmál se Gaara.

,,Pako!“ Praštila po něm polštářem. ,,Mě se to líbí.“ Dodala nakonec.

No jo…
Žádné komentáře
 
Sins....I forgive you...But...Now you´re done it again...