Gaara my lover

Novinky: ERROR!!! Čtěte VŠICHNI...!!!!!!

Gaara příběhy

Příběh 28.

Proč...
Tenhle díl je dost krátkej. Ale ne proto, že by se mi nechtělo psát. No, původně měl být tenhle díl poslední, ale rozmyslela jsem si to. Takže vás chvíli nechám v napětí, ať se aspoň máte do dalšího dílu na co těšit...


Naprosto vyčerpaní se svezli na zem. Z podivných mdlob je probral až dětský pláč. Watanabe se chtěla zvednout, ale Gaara jí pokynul ať zůstane a sám se šel za Ai podívat. Vděčně se na něj usmála a zůstala tam. Po chvíli pláč ustal. Watanabe se sama pro sebe usmála.
Jak to jenom dělá?
Wan měla smíšené pocity. V hlavě slyšela hlasy a v jednu chvíli se jí chtělo brečet a v té druhé smát. Bolestná vzpomínka na Takumiho jí naprosto brala dech. Jenže to, že ji Gaara miluje jí dávalo sílu. Nemohla stratit i jeho. Byla schopná udělat všechno proto, aby z jejího života nezmizel.
Najednou ho chtěla mít u sebe. Zvedla se a šla za ním.
V úžasu zůstala stát. Byl to jen zlomek vteřiny a ona v tom zlomku vteřiny musela jednat. Uviděla namodralé ostří. Hned věděla oč se jedná. Bantheral. Tenhle meč jí už jednou zničil život. Podruhé už ne. To radši sama zemře. Mohla jen tušit jeho sílu.
Bantheral mířil na Gaaru. Neviděl ho. Nemohl, skláněl se nad usínajícím dítětem. Watanabe se s vyděšeným výkřikem vrhla ke Gaarovi a Ai.
V uších jim zněl nempříjemný zvuk, jak si ostří prorazilo cestu tělem.
Na Gaarův vyděšený običej dopadly kapky krve a ve Watanabeniných vytřeštěných očí děs a zloba.
,,Gaaro..." Proklouzlo jí zoufale přes rty. Proč...?
Žádné komentáře
 
Sins....I forgive you...But...Now you´re done it again...