Gaara my lover

Novinky: ERROR!!! Čtěte VŠICHNI...!!!!!!

Gaara příběhy

Příběh 4.

Tichá  noc...?
Už byla tma. Seděli u ohně, který předtím Gaara zručně rozdělal. Nudil se a tak si  vyřezával na klacku ostrou špičku. Zvedl hlavu od práce a podíval se na Watanabe. Seděla k němu zády. Její modré vlasy se leskly v záři plamenů ohně. Nosila vlasy stažené do ohonu bílou stuhou. Sledoval jak si stužku pomalu uvolňuje. Vlasy se zvlnili a pak jí spadly na ramena.
Watanabe se najednou otočila. Zahleděla se na něj přes rameno a vypadala krásně. Rozpuštěné vlasy její obličej pozměnili. A celkově k lepšímu. Gaara se vrátil zpět k práci.
Byla tichá noc. Oheň už pomalu dohoříval. Oba spali klidně a  ničím nerušeni snili bůhví o čem. Do jejich tábořiště se ale začala vkrádat postava zahalená v plášti. Šel tiše, skoro jako by se vznášel. Jako první si to zamířil k dívce. Neznámý se nad ní sklonil. Vytáhl kunai a chystal se jí podříznou nebo něco v tom smyslu. Watanabe se probudila. Nestačila však ani vykřiknout, když se za neznámým objevil Gaara. Chytl ho oběma rukama za hlavu a jediným mocným pohybem mu zlomil vaz. Potom všem se ale Gaara jen otočil a odešel zpět na své místo. Watanabe se zvedla a rázovala si to za ním. ,,Proč si ho nenechal aby mě zabil?!" Chlapec neodpovídal, ba se na ní ani nepodíval. ,,Tak proč?!" Zvíšila hlas. Gaara se k ní otočil. ,,Zkus si představit jak by mi asi bylo, kdybych se ráno probudil a našel tě mrtvou." Dívka se zamyslela. ,,Ulevilo by se ti. Konečně by ses mě zbavil." Chlapec zakroutil hlavou. ,,Ty to asi nechápeš viď? Já vlastně ani nevím proč sem to udělal. Ani nebyl čas přemýšlet." Dívka už mlčela. Gaara si jí pak přestal dál všímat a znova si lehl. Watanabi si lehla vedle něho. Bezva. Řekla si ironicky v duchu. S timhle klukem to asi bude hodně těžký. Jenže i když zavřela oči viděla Gaaru naprosto jasně. Jeho oči nos i rty. To všechno bylo jasné jako kdyby se na něj dívala. Silně vnímala i jeho vlasy. Žhnuly jako plamen, nedaly se přehlédnout. Ten kluk ji přitahoval, ale nehodlala si to přiznat. Nemohla, to by jí překazilo plány. Pořád ještě z něj měla strach, nebo se o tom aspoň pokoušela přesvědčit. Kdyby ho ale nepotkala, byla by sama a bála se, že jednoho dne nevyjde slunce. To je možná horší než se bát, že slunce už nikdy neuvidí. ucítila, že se chlapec pohnul. Na chvíli si snad myslela, že se jí Gaara dotkne, že jí obejme,a nebo, že jí dokonce řekne, že jí miluje. Ale nic z toho se nestalo. Watanabe si uvědomila, že kdyby to udělal nebyl by to on. A přesto si přála aby ji miloval...
Poslední komentáře
07.04.2008 18:19:10: nee..ten je můj!!!smiley${1}XD no dobře je všech..XD
27.03.2008 18:31:31: no jo holka... Nic nebude!!! gaara je totiž můj!
 
Sins....I forgive you...But...Now you´re done it again...