Gaara my lover

Novinky: ERROR!!! Čtěte VŠICHNI...!!!!!!

Gaara příběhy

Příběh 8.

Co všechno dokážou hvězdy...
,,Watanabe, kousnul tě had?!" Vydechl. ,,Já nevím. Šla jsem pískem a... Co je ti vůbec do toho?!? Jdi pryč!" Gaara se zvedl a odcházel. Nebude pomáhat někomu kdo o to nestojí. ,,Já umřu viď?" Řekla najednou. Gaara se zastavil a otočil se. ,,Ne, když mě necháš abych ti pomohl." Watanabe se rozplakala. ,,Já mám strach." Chlapec se k ní vrátil. ,,Neboj. To bude dobrý." Dívka si nedala říct. ,,Ne to nebude a ty to víš, tak tu nelakuj." Gaara jí umlčel. Roztrhl si košili a cárem jí stáhl nohu nad ránou. Noha jí opuchla a tak se do toho pustil. Sál otrávenou krev co nejrychleji.
Obvázal jí ránu. Watanabe měla těké víčka a chtělo se jí spát. Zatmělo se jí před očima. ,,Gaaro," Zašeptala. Naklonil se k ní. ,,nenechávej mě tu." Dívka zavřela oči. ,,Ne. Neusínej. Watanabe neusínej. Slyšíš? Mluv se mnou!" Zatřásl s ní. Dívka otevřela oči. ,,Nech mě spát." Řekla jen a zase je zavřela. ,,Ne Watanabe. Nemíš spát." Třásl s ní chlapec dál. Ale Watanabe už oči neotevřela. Zvedl jí do náručí a nesl ji zpět k jeho věcem, které předtím nechal na břehu řeky. Zvedl se vítr. Gaara nesl její bezvládné tělo a prodíral se silným větrem. Položil dívku na zem.
Celou noc nespal. Ráno pak byl vyčerpaný a nevyspalý. Chtěl spát, ale nemohl. Ne, dokud se Watanabe neprobudí. Dával jí obklady na čelo a měnil obvazy na noze. Otok ustupoval ,ale Watanabe spala dál. Gaara už usínal i v sedě. Dívka oteřela oči. Posadila se a stáhla si studený obklad z čela. ,,Jak ti je?" Zeptal se mdle. ,,Mnohem líp." Ujistila ho Watanabe. Když ale uviděla chlapcův obličej, lekla se. V obličeji mu přímo svítil nápis: CHCI SPÁT! ,,Hmm... To je bezva." Řekl jen a usnul.
Probudil se uprostřed noci. Foukal slabý větřík, který mu cuchal vlasy. Dívka seděla vedle něj. Oči měla dokořán a sledovala hvězdy. ,,Nespíš?" Zeptal se jí Gaara. Watanabe zavrtěla hlavou. ,,Ne. Nějak se mi nedaří usnout." Gaara si prohrábl vlasy a taky se podíval na hvězdy. Dívka si pomalu lehla. ,,Bez tebe bych tu už třikrát nebyla." Zašeptala. ,,Tenhle dluh ti vživotě nesplatím." Chlapec se na ní otočil. ,,Nic mi splácet nemusíš. Bez tebe bych byl zabijácká bestie. Víš jak jsem ti dřív řekl, že nezabíjím lidi napotkání," Dívka přikývla. ,,tak to jsem lhal." Watanabe se k němu přitiskla a v duchu si přála aby tahle chvíle nikdy neskončila...
Poslední komentáře
18.08.2014 12:28:29: No tak za prvé gaara by tu babu zabil hneď keby naňho spadla.za druhé gaara nespí nemôže a za tretie...
 
Sins....I forgive you...But...Now you´re done it again...