Gaara my lover

Novinky: ERROR!!! Čtěte VŠICHNI...!!!!!!

Gaara příběhy

Příběh 9.

Neopouštěj...
Usnuly. Watanebe ležela v jeho obětí až do rána. Když se probudila, Gaara ještě spal. Nechtělo se jí zvedat se, protože jí takhle bylo dobře, ale musela.
Chlapec se probudil. Watanabe stáhla nohami po kotníky ve vodě. Vítr rozevlával její dlouhé vlasy a jejich modř chladila jeho oči. ,,Není ta voda studená?" Zvolal Gaara. Dívka se lekla. Zakopla o svoje nohy a hodila držku rovnou do vody. Chlapec se rozesmál. Nechtěl vypadat hrubě, ale vypadalo to tak vtipně, že se prostě neudržel. Watanebe se zvedla a prodila se na břeh. ,,Fakt díky. Teď budu klepat kosu!" Zavrtala do něj pohled. Gaara pokrčil rameny. Dívka protočila oči. Zase ta jeho lhostejnost. Nikdy si na to nezvyknu. Pomyslela si v duchu. ,,Mohl bys aspoň rozdělat oheň, než tu umrznu." Gaara si svlékl mikinu a podal jí Watanabe. Usmála se. Sebral se a došel nazbírat dříví. Dívka svlékla své šaty a nasadila si chlapcovu mikinu. Překvapilo ji, jak byla mikina teplá. Nechápala jak v ní chlapec vydrží v takovém horku.
Gaara byl pryč už hodinu. Watanabe už si začínala dělat starosti. když se nevracel ani po dvou hodnách, začala nevrózně přecházet z místa na místo. Za půl hodiny se chlapec konečně objevil. Dívka se vyděsila. Vypadal hrozně. Watanabe se k němu rozběhla. ,,Co se ti stalo?" Gaara neodpovídal. Ve tváři byl bledý a třásly se mu ruce. Přiložila mu ruku na týl. Ucítila něco mokrého a když pak pohlédla na svou ruku zděsila se. Ruku měla celou od krve. Chlapcovi se zhrdla vydral bolestný výkřik. Hned na to se dívce zhroutil do klína. Watanabe se rozplakala. ,,Gaaro." Zašeptala v slzách. Nevěděla co má dělat. Bože pomoz mi. Nevím co mám dělat. On umře. Nechci ho ztatit. Prosím, nesmíš dopustit aby umřel.
,,Neopouštěj mě! Prosím neopouštěj mě!" Zabořila hlavu do jeho vlasů. Gaara dýchal už jen velice slabě. Dívku bodlo u srdce. Umíral...
Poslední komentáře
27.03.2008 18:50:06: Ale houbeles umíral!! ... Ale ten kdo mu to udělal.... *kill mode*
 
Sins....I forgive you...But...Now you´re done it again...