Gaara my lover

Novinky: ERROR!!! Čtěte VŠICHNI...!!!!!!

Kakashi x Iruka Love story

Kakashi x Iruka Love story- 1

Tak jo. Píšu new příběh... xDShounen-ai. xD Ha ha ha. Konec srandy. Přijímám každou kritiku. Takže koukejte psát komenty. Dík xD


Za oknem už byla černočerná tma. Iruka seděl u okna a hleděl na měsíc v úplňku. Povzdechl si. Nevěděl si rady. Zvedl se a přešel k posteli na níž ležel Kakashi a za světla lampičky si četl svou knihu Icha icha pradise. Posadil se na postel vedle něj. Kakashi si ho nevšímal.

  ,,Kakashi.“ zašeptal do ticha. Kakashi k němu konečně zvedl oči. Iruka ale nic neříkal. Pozvedl obočí a dál vyčkával. Pak si teprve všiml jeho výrazu.

  ,,Nemysli na něj. Vím že ti dělá starosti, ale už není malej. Dokáže se o sebe postarat.“ začal ho uklidňovat. Poté bylo ticho. Iruka se podíval na Kakashiho ještě jednou. Zamračil se, protože už byl zase začtený do té své knihy. Rukou odstrčil knihu a sklonil se nad ním.

  ,,Nech už toho čtení.“ zamumlal Iruka a rukou mu stáhl masku z obličeje. ,,Nechceš se mi aspoň chvíli věnovat?“ zašeptal opravdu tiše a rty se letmo dotknul těch jeho.

  ,,Iruko.“ protáhl. ,,Zrovna jí chtěl vyznat lásku!“ zakňoural. Iruka se zamračil a Kakashi zmlkl. ,,Promiň.“ zašveholil a usmál se. Nakonec se musel usmát i on. Znova se k němu sklonil a políbil ho. Kakashi ho objal kolem pasu a stáhl ho k sobě na postel. Iruka si ho přitáhl blíž a přitiskl ho k sobě. Tak blízko, že Kakashi cítil jeho vzrušení. ,,Iruko...“ vydechl mezi polibky, kterými ho Iruka doslova zasypával.

  ,,Proč?“ zeptal se ho. Iruka se od něj odtrhl.

  ,,Co proč?“ podíval se na něj a trošku se odtáhl, aby na něj pořádně viděl.

  ,,Proč až teď? Proč ne dřív? Zdá se mi, že každá vteřina je ta poslední. A že zítra už tě možná neuvidím. Proč si připadám, jako bych neměl zítřek? Jako by další den byl už jen věc,  která se mě netýká. A každou noc před usnutím se bojím, že se probudím do tmy. A ty tu nebudeš.“ hlesl. Iruka se posadil.

  ,,Víš, říká se, že naděje umírá poslední.“ promluvil k němu vlídně. Ale Kakashi si posměšně odfrkl.

  ,,Ale já už žádnou naději nemám!“ vyjekl. ,,Tak co bude dál, když už nic nezbývá!?! Všechno už je pryč. I ta naděje. Tak co se sakra děje, když umře i ona!?! Žije se v prázdnotě, nebo co? Mám žít bez budoucnosti a zapomenout na minulost, protože už není v co doufat!? Protože už neexistuje smysl žít?! Mám prožívat dny se strachem, že dalšího se už nedočkám!?! Mám se smát a dělat, že žiju, když se v mým životě vůbec nic neděje!?!“ zakončil to udýchaně a rozhořčeně. Iruka na něj vyděšeně koukal. Ale pak jeho pohled náhle ztvrdl.

  ,,Tak takhle to je?“ vyhrkl. ,,Tak já pro tebe nejsem dostatečná naděje na to, aby tvůj život měl smysl? Nejsem dostatečná naděje na to, aby jsi měl v co doufat? Aby jsi vůbec měl pro co žít? To nepřináším do tvého života ani trochu štěstí, že si v tomhle světě připadáš jako v prázdnotě?! Víš, je to pro mě smutná skutečnost. Ale aspoň vím, jak na tom jsem.“ skončil svou řeč klidně. Kakashi vyděšeně zvedl oči.

  ,,Tak jsem to nemyslel!“ Ohradil se. ,,Já jen...“ Odmlčel se. ,,Nechci tě ztratit.“ zahuhlal. Objal Iruku a znova si to přitáhl. Iruka se nechal samovolně stáhnout. Neudělal nic. Jen koukal na protější stěnu. Chytil ho za obličej a políbil ho na tvář. ,,Prosím! Už netrucuj.“ poprosil ho. Iruka nereagoval. Kakashi se k němu naklonil a zašeptal mu do ucha. ,,Chci tě!“ řekl to naprosto jistě a nesmlouvavě. Iruka mu konečně věnoval pohled.

  ,,Ale ne tak strašně moc, jako já tebe.“ usmál se. Jejich rty splynuly a oni se oddali lásce a vzrušení...

Poslední komentáře
06.04.2016 13:51:27: Uniq cosmetics http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq cosmetics - parfémy Uniq parfémy
04.09.2014 12:35:06: Registrační formulář Oriflame, zaregistrujte se získáte slevu 23% na všechny výrobky Oriflame. Tuto ...
14.07.2008 14:27:09: Jooooo dám je tam až příde čas :-) musim je trošinku poopravit :-)
13.07.2008 22:51:47: No ted jakoze nevim co na takovou chvalu rict xD No diiky ale ty taky pises hezky pribehy mela bys ...
 
Sins....I forgive you...But...Now you´re done it again...