Gaara my lover

Novinky: ERROR!!! Čtěte VŠICHNI...!!!!!!

Kakashi x Iruka Love story

Kakashi x Iruka Love story - 2

Máte tu druhej díííl.. xD Jo a komentyy. Díík xD

 

  Iruka sebou ve spánku škubl. Kakashi, který má každou noc jen opravdu lehké spaní, se okamžitě probudil. Nadzvedl se na loktech a podíval se na Iruku. Jeho upocená tvář mu dělala starosti. Iruka na něj vyděšeně pohlédl.

  ,,Má problémy. Nemůžu se toho pocitu zbavit! Určitě má problémy! Musím mu pomoct! Musím ho vidět! Jinak už nebudu moct ani spát. Vyrazím radši hned.“ řekl a vyskočil z postele.

  ,,Kam chceš teď jít?!“ vyhrkl Kakashi a taky vylezl z postele.

  ,,Nevím, ale půjdu. Ty tu zůstaň a vyspi se! Je ještě brzo.“ řekl uklidňujícně, ale na Kakashiho tohle neplatí. Zavrtěl hlavou.

  ,,Na to zapomeň! Nebudu tady sedět! Půjdu s tebou!“ řekl. ,,Stejně ho chci taky vidět.“ dodal.

 

   ,,Naruto!“ ozvalo se úlevné a hlasité vyjeknutí. Naruto polekaně nadskočil. Seděl zrovna na břehu křišťálové říčky a myslel na své přátele a všechny ostatní. Moc se mu po nich stýskalo. Otočil hlavu a spatřil umouněnou, ale šťastnou tvář svého bývalého senseye.

  ,,Iruko-senseyi!“ ohromený Naruto vstal. Iruka se zvláštním úsměvem pokrčil rameny a rozevřel náruč. Naruto se usmál. Ušel k němu sotva pár kroků a už ho Iruka svíral v náručí. ,,Děje se něco?“ zeptal se když ho Iruka konečně pustil. Jejich vzájemná náklonnost dosahovala takových mezí, že už by mu Naruto klidně mohl říkat tati. On vlastně byl něco jako jeho táta. I Iruka se cítil lépe když měl někoho, na kom mu naprosto přirozeně záleží.

  ,,Ne nic.“ zamumlal spokojeně Iruka. Naruto se mu zahleděl přes rameno.

  ,,Kakashi-senseyi!“ vykřikl. Kakashi se usmál.

  ,,Tady tě máme, Naruto! Jak se daří?“ zeptal se ho zvesela. Naruto se usmál a podal si ruku se svým mistrem.

  ,,Bezvadně! Zrovna jsem na vás myslel. A co tady vůbec děláte?“ zeptal se jich ještě stále vyveden z míry jejich příchodem.

  ,,No, šli jsme zrovna kolem a tak...“ začal Kakashi. Naruto ho probodl pohledem.

  ,,Nejste moc dobrej lhář, Kakashi-senseyi!“ zašklebil se Naruto. Kakashi se zazubil. ,,Vaše výmluvy byly vždycky tak chabý!“ dodal se smíchem. Iruka se začal tlemit a chudák Kakashi teď vypadal jako magor. Probodl smějícího se Iruku pohledem plným ublížení. Upřel na něj své štěněčí očko. Asi po pěti minutách se nad ním konečně slitovali a přestali se mu smát. ,,Tak co tu teda děláte?“ obrátil svou otázku na Iruku.

  ,,Jsme tu na misi. Je super, že jsme tě tu potkali.“ zalhal, ale tak přesvědčivě, že mu to Naruto sežral. Naruto se usmál. ,,Ani nevíš jak jsem rád, že tě vidím.“ Oddechl si. 

  ,,Já jsem taky rád. Mohl bych vám s tou misí pomoct?“ zeptal se najednou.

  ,,Ne, Naruto! Je moc nebezpečná!“ ujistil ho. Naruto se zatvářil ublíženě

  ,,Už mi neni deset!“ vyjekl. Irukova ruka mu přistála ve vlasech a zvesela je pocuchala.

  ,,Víš moc dobře jak to myslím.“ vlídně se na něj usmál. ,,A co tvoje mise? Nebo jsi to vzdal?“ zeptal se ho. Naruto se usmál.

  ,,Nevzdal! To ninja nedělá. Náhodou už jí mám splněnou. Zrovna jsem se vracel do vesnice.“ Informoval ho okamžitě. Iruka chtěl něco říct, ale zastavilo ho Kakashiho nervózní odkašlání. Usmál se.

  ,,No nic. Musíme jít. Tak ať se ti daří, Naruto.“ popřál mu štěstí a znovu ho objal. Pak se otočil a odcházel. Kakashi mu věnoval nesmělé zamávání, které Naruto též nesměle opětoval.

Poslední komentáře
08.07.2008 22:48:22: xD
08.07.2008 12:58:06: dobreeee...:D
 
Sins....I forgive you...But...Now you´re done it again...